Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

ZWROT TOWARÓW

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klientowi przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Krok po kroku jak dokonać zwrotu:

1.W celu zwrotu towaru należy odesłać zakupiony produkt w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres: Market Zwroty i Reklamacje ul. Ostrowska 6, 07-311 Wąsewo

2. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie chęci zwrotu towaru. Należy podać numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy, numer zamówienia i niezbędne dane w tym imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu oraz przyczynę zwrotu.

Kliknij TUTAJ aby pobrać FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.

3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

4. Sklep poinformuje Klienta o swoim stanowisku drogą mailową lub telefoniczną.

5. Jeżeli Sklep nie odnotuje przeciwwskazań, w ciągu 7 dni od dnia sprawdzenia zwracanego towaru, zostanie dokonany zwrot pieniędzy na załączony numer konta.

6. Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 14 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

7. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Zwracany towar Klient wysyła na własny koszt.

WAŻNE!!! Proszę pamiętać zwroty przyjmujemy tylko dla towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachu ( np. perfumy, kremy), niepogniecionych w oryginalnym opakowaniu.

W razie wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@erotic-market.pl


Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 5% zniżki